خدمات - فروشگاه کشاورزی دیزاین

مشاوره جهت انتخاب مکان مناسب زمین جهت شروع عملیات ساخت برای پروژه مورد نظر هر فرد با کاربری مورد نیاز، ما به شما کمک می کنیم پروژه ای را که قرار است شما در ذهن و فکر خود، و قصد سرمایه گذاری را دارید به بهترین شکل ممکن تصویر سازی(با طراحی منحصر به فرد تیم تخصصی ما) و محاسبات را انجام دهیم که در ادامه به طور کامل و واضح توضیحات را به اطلاع شما عزیزان می رسانم.

مجموعه کشاورزی دیزاین با این هدف پا به این عرصه گذاشت که بتواند از اولین قدمی که قرار است حتی برای ساخت یک پروژه ساختمانی ورداشته شود، حال با هر کاربری که قرار است ساخته شود. این امکان را برای عزیزان ایران زمین فرام سازد که بتوانیم از نظر صرفه اقتصادی، بروز بودن مصالح و متریالها، با کیفیت ترین محصولات و از نظر قیمت نیز بتوانیم قیمتی را به شما عزیزان ارایه دهیم که بهترین و مناسبترین قیمت باشد. و در آخر از لحاظ محیط زیستی نیز محصولاتی را به شما پیشنهاد و ارایه می دهیم که قابل بازیافت و سازگار با محیط زیستمان باشند.

مجموعه کشاورزی دیزاین از اولین قدمی که قرار است برداشته شود برای ساخت یه پروژه ساختمانی در کنار شماست تا زمان سکونت شما عزیزان در پروژه به اتمام رسیده و ایجاد و احساس آرامش را برای شما فراهم آورد. می توانیم بعد از ساخت کامل و سکونت شما،پروژه خودمان را گارانتی کنیم و خدماتش را نیز بر عهده تیم فعال و متخصص ما باشد، که در ادامه توضیحات کامل را از صفر تا 100 می دهم.

در اینجا توضیحاتی را درباره این قسمت از فعالیت مجموعه کشاورزی دیزاین که از صفر تا 100 پروژه ساختمانی را انجام و بر عهده می گیرد را توضح داده ایم.

مرحله اول: مشاوره جهت مطالعات و انتخاب مکان مناسب زمین جهت شروع عملیات ساخت برای پروژه مورد نظر هر فرد با کاربری مورد نیاز

مرحله دوم: محاسبه تمام هزینه های ساخت پروژه مورد نظر شما: که این مورد به طور دقیق محاسبات آن انجام خواهد شد و طوری برای شما محاسبات از الف تا ی یا از A TO Z ساختمان را انجام می دهیم که بر اساس تورم و افزایش قیمت ها در طول زمان پروژه که بر بازار تاثیراتش را گذاشت برای شما محاسبه شود و محاسبات هزینه ای دقیقی باشد و شما از ابتدای کار بدانید که با توجه به وضعیت اقتصادی بازر و کشور نیازمند چه مقدار سرمایه هستید. اینکار بسیار بزرگ است که تا به حال در ایران انجام نشده و توسط تیم فعال و متخصص ما انجام می شود.

مرحله دوم: انجام امور خدمات اداری اعم از شهرداری، ثبت اسناد و املاک، نظام مهندسی و دیگر ادارت زیربط و مربوطه که در راستای صنعت ساختمان مورد نیاز و پیگیری می باشند.

مرحله سوم: طراحی نقشه ها: پلان ها،محاسبات، دتیل های اجرایی، تاسیسات مکانیکی و برقی، طراحی و مدلسازی نما و تمام فضاهای داخلی و مشاعات

مرحله سوم: نقشه برداری زمین جهت رنگ ریزی و شروع عملیات خاکبرداری تا تکمیل پروژه

مرحله چهارم:عملیات فونداسیون و سازه بنا

مرحله پنجم:تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان

مرحله ششم: نازک کاری و فضاهای داخلی

مرحله هفتم: نما

کل پروژه یک ساختمان را به 7 مرحله کلی تعریف کردیم که در هر پروژه ای جزییات، مصالح و متریالها متفاوت خواهد بود.

شایان ذکر است تمامی اقداماتی که خدمت شما عرض کردم در بعضی از مرحله ها موازی کاری انجام می شود و جدول زمانبندی ارایه می گردد.

در زمینه مصالح و متریاهای ساختمان نیز از الف تا ی یا از A TO Z ساختمان را موجود داریم و عرضه می نماییم. برای مشاوره و اقدامات لازم تماس بگیرید. 09124225728

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

صفحه اصلیدرباره ماپروژه هاتماس با ما